ГоловнаРеєстраціяВхід ПТ "МИР"
Сб, 27.04.2024, 01:49
Форма входу
Меню сайту

Категорії розділу
грунти, фундаменти [6]

Погода

Радио
Слушать радио Український Рок онлайн

Головна » Статті » будівництво » грунти, фундаменти

Укладання підлогового покриття при ремонті офісу

Укладання підлогового покриття при ремонті офісу 

Всім відомі причини, які спонукають орендаря брати офіс з ремонтом за власний рахунок. Невисока ставка, орендні канікули, зручне розташування будівлі та інші чинники компенсують орендарю невелике фінансове «кровопускання». Але все ж більшість компаній, як правило, прагнуть звільнитися «малою кров’ю» – косметичним ремонтом.

Тільки великі підприємства, у випадку довгострокової перспективи оренди, готові серйозно вкластися в якісну обробку. Але і вони добре вміють рахувати гроші, що, природно, позначається на розстановці пріоритетів. Практичні орендарі рідко витають у хмарах, зате уважно дивляться собі під ноги. А під ногами – «вбите» підлогове покриття під заміну.

Розлізшийся, непоправно забруднений ковролін або стертий до білизни, подряпаний ламінат говорять самі за себе. Діагноз зрозумілий: лікуванню це не піддається. Що ж укласти натомість? Вибір залежить, з одного боку, від наявності в будівлі певних стандартів обробки, і, з іншого боку – від побажань замовника і його орендних планів.

Вимоги будівлі по підлоговим покриттям

Іноді модель підлогового покриття може бути стандартизована у всьому будинку. Це робиться як з міркувань архітектурного однаковості, так і для зручності експлуатації. Орендодавцю, безумовно, зручніше підтримувати запас одних і тих же матеріалів, що застосовуються в усьому його бізнес-центрі.

У будинках класу «А», як правило, в обов’язковому порядку застосовується монтаж фальшпідлоги. Перевага фальшпідлоги – можливість швидкої і легкої розбирання. Тому укладання рулонного ковроліну або ламінату в таких бізнес-центрах виключається. Основним рішенням стає килимова плитка, яку можна швидко і легко розібрати в будь-якому місці офісу, звільняючи доступ до фальшпідлоги.

Вибір замовника – економічні фактори

Якщо будівля не пред’являє жорстких вимог по підлоговим покриттям, вибір залишається за орендарем. Тут вже основну роль грають статус компанії, її позиціонування на ринку, внутрішні правила і традиції, а також тривалість договору, що укладається оренди. Виходячи з економічних параметрів, всі застосовувані підлогові покриття можна умовно розділити на представницький клас і економ-клас.

Підлога представницького класу ретельно опрацьовуються дизайнерами. Їх, як правило, ніхто не тримає на складах – кілька сотень квадратних метрів вже потрібно замовляти, як мінімум, за 2 місяці. Це продукт високого класу, що підкреслює статус компанії: килимова плитка, мармолеум (натуральний лінолеум), зносостійкий ламінат тридцять третій категорії, штучний паркет, дизайнерський керамогранітна плитка, натуральний камінь і т.д. Ціна таких покриттів, (з урахуванням витратних матеріалів та монтажних втрат) починається, як правило, від 25 євро за м2 – і закінчується вже тризначними числами.

Продукти економ-класу – навпаки, прості, стандартизовані, часто є в наявності або виробляються протягом короткого терміну. Це різні види комерційного рулонного ковроліну і лінолеуму, ламінат 32-ї категорії, недорогий керамограніт. Будь-який великий постачальник охоче включає їх в свою складську програму. Ці покриття для підлоги (також з урахуванням витратних матеріалів та підрізування) обходяться замовникові в середньому від 10 до 15 євро за м2. Є, звичайно, і вітчизняний ковролін за 5 євро, але його можна рекомендувати тільки для собачих будок, тому в даний огляд він не включений.

Вибір цінової категорії визначається фінансовими можливостями замовника і його орендними планами. Іноді з метою економії приміщення ділиться на представницьку частину (для відвідувачів і керівництва) і загальну зону (для основної частини персоналу), де застосовуються різні види матеріалів.

Вибір замовника – експлуатаційні фактори

Як відомо, будь-який матеріал має свої експлуатаційні переваги та недоліки.

Укладання ковроліну глушить кроки, роблячи роботу більш тихій і спокійній, створює в офісі атмосферу затишку. Крім того, він вбирає вологу і бруд від взуття, не дозволяючи їй утворювати патьоки і доріжки слідів по всьому приміщенню. Однак деякі види забруднень ковроліну практично непереборні. Більше того, без регулярного прибирання пилососом і обов’язкової хімчистки ковролін швидко приходить в непридатність.

Лінолеум відрізняється великою вологостійкістю, зручний для багаторазового вологого прибирання. Тому він часто застосовується в приміщеннях з мокрими процесами, а також в промислових приміщеннях, де багато пилу і бруду – складах, цехах і т.д. Для приміщень з великою кількістю електрообладнання та електроніки, серверних кімнат, лабораторій та інших аналогічних зон застосовується антистатичний лінолеум, що захищає здоров’я людей і дорогу оргтехніку.

З початку «нульових» в російської комерційної нерухомості стала активно застосовуватися килимова і лінолеумна плитка. У неї є добре відоме перевагу: можливість точкової заміни будь пошкодженої плитки. Крім того, вона дає легкий, зручний доступ до фальшпідлоги та інженерним комунікаціям, розташованим під ним. Тому в офісах, де застосовується регульована фальшпідлога, укладають тільки плиткове покриття підлоги з ковроліну або лінолеуму.

Ламінат також вкрай популярний у комерційній нерухомості. Гарний зовнішній вигляд і зручність для вологого прибирання є його основними перевагами. До недоліків можна віднести високу протираємість коліщатками стільців і меблями, а також низьку стійкість до калюжах води, особливо гарячої – від неї ламінат деформується. І тим не менше в силу своїх достоїнств ламінат утримує непогані позиції в сфері обробки офісів, особливо в будинках класу «B».

Керамогранітна і керамічна плитка по праву панують в приміщеннях з підведенням води – санвузлах, кухнях, цехах з вологими процесами. Висока вологостійкість, постійна готовність до багаторазового вологого прибирання часто дозволяють застосовувати її для зон з високою прохідністю: магазинів і торгових центрів, прийомних і ресепшн-зон, ресторанів і кафе. У таких приміщеннях завжди досить шумно, тому звук від кроків по керамогранітній плитці нікого особливо не турбує. Зате набагато важливіше можливість постійної підтримки чистоти без шкоди для підлогового покриття.

Який би не був Ваш вибір підлогового покриття, дуже багато залежить від якості укладання. Тільки професійна обробна компанія може гарантувати Вам дотримання технології виконання робіт, грамотну підготовку і вирівнювання основи, а також облаштування надійної гідроізоляції в зонах з підведенням води. Звернення до фахівців врятує Вас від підводних каменів і призведе до потрібного березі. Вдалого плавання!



Джерело: http://teplosten.org.ua
Категорія: грунти, фундаменти | Додав: serezh (09.04.2012) W
Переглядів: 1108 | Теги: ремонт, ламінат, ковролін, офіс, підлога | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Участник каталога

  Copyright MyCorp © 2024