ГоловнаРеєстраціяВхід ПТ "МИР"
Вт, 31.01.2023, 18:21
Форма входу
Меню сайту

Погода

Радио
Слушать радио Український Рок онлайн

Головна » Каталог сайтів (5)

Автомобілі [0] Бізнес і фінанси [0]
Домівка [0] Інтернет [0]
Комп'ютери [0] Культура і мистецтво [0]
Медицина і здоров'я [0] Наука і освіта [0]
Непізнане [0] Новини і ЗМІ [0]
Суспільство і політика [0] Відпочинок і розваги [0]
Виробництво [2] Робота і заробіток [0]
Спорт [0] Довідки [0]
Товари і послуги [3] Гумор [0]

Компания SLAWAMONOLIT-это возможность изготовить бетонную лестницу с воплощением истинно классического вкуса. Монолитные лестницы из бетона не только сегодня хороши,бетонные лестницы всегда были и будут лучшими лестницами!Компания SLAWAMONOLIT-профи в изготовлении монолитных лестниц из бетона в Киеве,решаем самые трудные задачи,строим лестницы там,где казалось бы невозможно построить лестницу.
Будівельні послуги | Переходів: 795 | Додав: Ярослав | Дата: 01.05.2014

Компания MIZOL входит в группу компаний ЕВРОИЗОЛ. MIZOL является ведущим поставщиком комплекса строительных материалов, решений и услуг для гражданского, промышленного, частного и ландшафтного строительства.

Принцип работы компании - ориентация на интересы и потребности наших партнеров на украинском рынке, учитывая современные тренды на мировых рынках строительных материалов.

Компания работает на рынке Украины с 1994 года. MIZOL сформировал широкую сеть подразделений на всей территории Украины, чтобы быть ближе к нашим партнерам.

Сегодня это:

  • 14 филиалов
  • 8 представительств
  • свыше 500 сотрудников
  • собственный логистический центр

На протяжении 18 лет интеллектуально-консалтинговый ресурс компании насчитывает сотни решений, которые позволяют использовать строительные материалы с максимальной экономической выгодой и надежностью.

Большинство торговых марок в портфеле компании MIZOL являются собственными торговыми марками либо представлены эксклюзивно на территории Украины.

Сила синергии пяти бизнесов группы ЕВРОИЗОЛ, работающих в различных сегментах строительного рынка - это гарант стабильности и динамичного развития компании MIZOL вместе с партнерами.

Будівельні матеріали | Переходів: 1415 | Додав: Mizol | Дата: 16.11.2012

Завод якісних бетонів

1 серпня 2007 року на базі ТзОВ «МонолітТрансБуд» було відкрито ДП «Завод Якісних Бетонів» з виробництва товарних бетонних сумішей, пінобетонних блоків, з використанням обладнання німецької фірми "Elba”.

Продуктивність заводу 100м кубза годину!, що немає аналогів на Прикарпатті.

Випускаються бетонні суміші високої якості, які доставляються бетоновозами на відстані до 150 км. без втрати фізико-механічних властивостей бетону.

На заводі діє атестована випробувальна  лабораторія, яка оперативно здійснює вхідний та поопераційний контроль матеріалів і продукції. Проводить ультразвукову   діагностику поверхневим та наскрізним методом монолітно-каркасних і залізобетонних конструкцій. Крім того, надаються послуги по випробуванню будівельних матеріалів (цегла, піно блоки, шлакоблоки, щебінь, пісок, цемент та ін.). На території заводу надаються послуги по зважуванню грузів  на автовазі до 60 тон.

Всі роботи по виготовленню продукції виконує висококваліфікований персонал з великим практичним досвідом в галузі будівельних матеріалів.

Будівельні матеріали | Переходів: 650 | Додав: ДП «Завод Якісних Бетонів» | Дата: 15.11.2012


інформаційні послуги
           оренда подобово
                       довгострокова оренда
Нерухомість | Переходів: 821 | Додав: КамІн | Дата: 14.02.2011

"Архетон Захід" спеціалізується на проектуванні будинків, котеджів, дач, особняків, гаражів та магазинів.  

"Архетон Захід"  – національний лідер в сфері продажу проектів односімейних будинків!

Ми знаємося на односімейних будинках і наша команда фахівців допоможе Вам зробити перші та вірні кроки до будівництва Вашого дому!

Наші спеціалісти допоможуть Вам у виборі проекту будинку Вашої мрії. На сьогоднішній день Вашій увазі пропонується 900 готових проектів приватних будинків, котеджів, дач і особняків, які можна будувати з будь-яких будівельних матеріалів та в різноманітних технологіях. Будівництво по готових проектах "Архетон" дозволяє економити фінансові витрати і що найважливіше Ваш дорогоцінний час.

 
Готові проекти будинків Ви можете подивитися на нашому сайті або в каталозі «Проекти котеджів і особняків» з диском. Окрім проектів будинків, Ви зможете переглянути на диску та на сайті внутрішні дизайни інтер’єрів та побудовані будинки на основі наших проектів. Всі проекти будинків доступні в дзеркальному відображенні. Каталоги можна придбати в місцях поширення преси або безпосередньо в нашому офісі (м. Львів, вул. Водогінна, 2, оф. 619).

 
Якщо у Вас виникла необхідність в індивідуальному проекті чи внесені змін у існуючий – це не становитиме проблеми для спеціалістів нашої компанії. 
При оформленні замовлення на типовий проект будинку, Ви отримуєте повний комплект креслень. Вам залишається тільки зробити прив’язку до фундаменту і отримати погодження в районній архітектурі.

 

Будемо раді з Вами співпрацювати!

Будівельні послуги | Переходів: 695 | Додав: Архетон Захід | Дата: 08.01.2011

Участник каталога

  Copyright MyCorp © 2023